На всіх парковках України до 2030 року можуть з’явитися електрозарядкиУ Мінрегіоні пропонують обов’язково передбачати електрозарядки на АЗС, а до 2030 року планують обов’язковим обладнання всіх машиномісць на автомобільних парковках в Україні зарядками для електромобілів.

Як відомо, з 1 липня цього року набули чинності зміни у ДБН щодо автостоянок і гаражів, які ввели обов’язкове влаштування 5% машиномісць на нових або реконструйованих парковках з можливістю заряджання електрозарядками. І ця норма буде поступово переглядатися та збільшуватися.

“Ми дивимося на перспективу, тому прагнемо, щоб до 2030 року всі 100% машиномісць на українських парковках були з електрозарядками. І у всіх інших громадських місцях вони теж обов’язково влаштовувалися. У першу чергу, на автозаправках та біля житлових будинків”, – наголошують у Мінрегіонбуді.

У відомстві додають, що це необхідно, оскільки кількість електромобілів в Україні, як і в усьому світі, невпинно збільшується, і треба завчасно подбати про необхідні зарядні пристрої для цих авто.

За матеріалами “Шо_там