Дві мешканки Луганщини втратили роботу і створили власний бізнесЖительки Луганщини, маючи великий досвід у швейній галузі, після втрати роботи написали бізнес-план і заснували власне ательє. Про це повідомляє«Бізнес-Схід».

Юлія Рєзнік та Наталія Кіяшко – жительки міста Кремінна Луганської області. Торік восени вони обидві втратили роботу у приватного підприємця, де працювали швачками. Маючи великий досвід у цій справі, пішли до місцевого центру зайнятості.

“Ми вдвох написали бізнес-план, отримали гроші і закупили частину обладнання, – розповіла Юлія Рєзнік. – Страху особливо не було, ми знали, як це робити, на курсах додалося знань з оподаткування та юридичних моментів. І вже набридло на когось працювати, постійно переживати, що можуть звільнити чи скоротити”.

У жовтні 2018 року жінки розпочали свою підприємницьку діяльність. Придбали обладнання, знайшли відповідне приміщення, стали виконувати ремонт одягу. Частину обладнання – швейних машинок – підприємниці мали, частину докупили – оверлоки, праски та інше.

“Це дороге для нас обладнання, але воно дуже потрібне для нашої роботи. Одноразова допомога з центру зайнятості дозволила нам купити це. Працювати на себе складніше, бо відповідає за все, разом з тим це цікавіше, адже робиш те, що подобається”, – сказала Юлія Рєзнік.

Зараз в ательє у Кремінній підприємниці виконують замовлення з ремонту одягу, незабаром планують розвивати свою справу – наймати працівників і шити сукні та інші речі для клієнтів.

За матеріалами “Шо там”