В Україні створили сервіс, який допомагає повернути частину сплачених податківКожен громадянин може претендувати на податкову знижку. Простіше кажучи – на повернення частини податку на доходу фізосіб (розмір податку – 18%).

Як це можливо? Повернути частину податків можна завдяки механізму податкової знижки, який передбачений статтею 166 Податкового кодексу.

Відповідно до неї, громадянин України має право повернути частину сплачених податків з зарплати, якщо в попередньому році оплачував відсотки за іпотекою / переобладнав машину на ГБО / застрахували життя / оплачував навчання в садку, школі, гуртках, університеті / робив благодійні внески.

Але для заявки потрібно заповнити податкову декларацію, вказати доходи/витрати. Ця непроста процедура. Бо тільки інструкція до неї складається з 27 сторінок.

Сервіс Povertay! за невелику плату вирішив допомогти з оформленням декларацій.

Для цього треба відповісти питання про доходи-витрати і готову декларацію відправлять вам на підпис. Разом з нею прийде перелік  документів, які можуть затребувати у ДФС.

Скільки це коштує? Є два пакети: стандарт за 199 грн та All inclusive за 699 грн. Використовуючи перший пакет, ви самостійно заповнюєте декларацію, відповідаючи на питання на сайті. Далі несете декларацію в податкову. При другому пакеті – сервіс зробить все сам.

Раніше не чув про таку можливість, але ідея цікава. Ви б скористувалися подібним сервісом, щоб повернути частину сплачених податків?

За матеріалами Just business.